Saç Ekimi Teknikleri

Saçınıza Özel Çözümler

Elit Klinik, saç ve saç derinize sağlığını geri kavuşturmak amacıyla modern teknolojiyi yeni ve etkili saç ekimi tekniklerine entegre ederek hizmet veren bir merkezdir.

Saç dökülmesinden seyrekleşmeye, bölgesel kelleşmeden saçkıran tedavisine uzanan geniş hizmet yelpazesiyle Elit Klinik, genel imajınızı etkileyen saç sorunlarına doğal ve estetik çözümler sunar.

Yalnızca Elit Klinik’te: NEO FUE

Saç ekimi alanında Elit Klinik’e özel olarak geliştirilen bu teknik, saç ekimi tedavisi öncesi saç greflerini güçlendirmek için kullanılmaktadır.
NEO FUE tekniği, donör bölgeye uygulanan biyotin açısından zengin bir serum ile gerçekleştirilir. Saç greftleriniz, bu özel sedasyon sayesinde gerekli besin takviyesini alarak saç köklerinde canlanma ve saç ekiminde kalıcılığı hedefleyen bir hazırlık sürecine tabi tutulur.

FUE Saç Ekimi

FUE Saç Ekimi, saç köklerinin donör bölgeden ekim bölgesine tek tek transfer edildiği modern bir saç ekimi tekniğidir.  Bu yöntem, greftlerin manuel olarak alınmasıyla donör bölgenin korunmasını amaçlar.

FUE saç ekimi tekniğinin saç ekiminde yüksek büyüme oranı sunan NEO FUE serumuyla birleştirilerek uygulandığı Elit Klinik’te FUE prosedürü; saç köklerinin gevşetilmesi, çıkarılması, besin solüsyonunda zenginleştirilip alıcı alana ekilmesi gibi aşamalardan oluşur.

DHI Saç Ekimi

DHI Saç Ekimi, saç köklerinin donör bölgeden alındığı anda CHOI kalemi kullanılarak bölgeye transfer edildiği yenilikçi bir saç ekimi yöntemidir.

Saç köklerinin doğrudan ekilmesini sağlayan bu teknik, kalıtsal saç dökülmesi ve gerileyen saç çizgisi gibi sorunlarla mücadele etmek için etkili bir çözüm sunar. Elit Klinik’in deneyimli DHI ekibi, greftlerin hassas bir şekilde yerleştirilmesi ve kalıcı bir sonuç elde edilmesi için gerekli olan uzmanlığa sahiptir.

Safir Saç Ekimi

İnce safir bıçaklar kullanarak gerçekleştirilen Safir saç ekimi yöntemi, V şeklindeki kanal açıklıkları sayesinde doğal saç büyümesini desteklemektedir. Bu yöntem, saçlarında dolgunluk elde etmek isteyenler için oldukça etkili bir yaklaşım sunar.

Safir Saç Ekimi, özellikle erkek tipi saç dökülmesi yaşayan, gerileyen saç çizgisi sorununa sahip olan kişilerin kalıcı ve doğal saç ekimi sonuçları elde etmesini sağlar. Her bir aşaması özel eğitim almış bir ekip tarafından yönetilen Safir saç ekimi, estetik açıdan tatmin edici sonuçlar sunmada yüksek başarı oranına sahiptir.

SDHI Saç Ekimi

SDHI saç ekimi, kalın telli saçlara sahip bireyler için özel olarak geliştirilmiş bir tekniktir. Uzman ekibimiz tarafından uygulanan bu yenilikçi yöntem, Safir ve DHI’nin avantajlarını bir araya getirerek ön saç çizgisine uyumlu, doğal ve etkili sonuçlar elde etmeyi hedefler. Özellikle Safir bıçakların kullanımı ve DHI tekniğinin entegrasyonu; SDHI saç ekimini benzersiz kılar, kalıtsal saç dökülmesiyle mücadele edenlere özel bir çözüm sunar.

Perkütan Saç Ekimi

Perkütan saç ekimi, özellikle ince telli saçlara sahip bireyler için geliştirilmiş bir yöntem olup saç ekimi tedavisinde doğal bir görünüm kazandırmayı amaçlar. Yüksek hassasiyet ve minimal invaziv bir yaklaşım ile uygulanan perkütan saç ekimi, seyrek saç ile mücadelede etkili sonuçlar vadeder.

Perkütan saç ekimi, kalıcı yoğunluktaki parlak ve dolgun saçlar için ideal bir çözümdür. Bu yöntemin avantajları arasında sivri kanal açıklığı, doğal sonuçlar, yüksek saç yoğunluğu, donör alanının korunması, ince saçlar için uygunluk ve hızlı bir iyileşme süreci yer almaktadır.

Comfort-In Anestezi

Comfort-in anestezi, saç ekimi estetiğinin rahat ve acısız bir şekilde uygulanmasını sağlayan, iğnesiz bir anestezi tekniğidir. Özellikle ağrı hassasiyeti olan hastalar için mükemmel bir çözüm olan bu teknik, anestezi sürecindeki ağrıyı azaltarak konforlu bir klinik deneyimi sunar.

Uzmanlarımız tarafından özel olarak geliştirilen Comfort-In sistemi, geleneksel lokal anestezilere göre daha geniş bir alana etki eder. Çevre dokulara zarar vermeden basınçlı hava kullanarak uygulanan bu teknik, sertifikalı bir prosedür olduğundan saç ekimi tedavinizi güvenli ve ağrısız bir deneyime sonlandırır.

sac-ekimi-teknikleri

Hemen Randevu Oluşturun, Size En Kısa Sürede Ulaşalım

Hızlı Randevu

Privacy Policy
Privacy Policy
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden