Saç Ekimi

Elit Klinik Saç Ekimi: Saç Dökülmesine Kalıcı Çözüm

Saç ekiminde benimsediğimiz “saç köklerinde sağlık” ideolojisiyle odağımız, saç ve saç derisi sağlığınız. Elit Klinik olarak, saç çizgisi gerilemesi, saçkıran, bölgesel saç dökülmesi ve kellik gibi sorunlarınıza yüksek başarı oranlı, kalıcı ve estetik çözümler sunuyoruz.

Saç Köklerinde Sağlık

Saçlarınızı geri kazanmaya dair attığınız ilk adım, sağlıkla geri kazandığınız kalıcı imajınızın başlangıcıdır. Kişiye özel olarak sunduğumuz saç ekim tedavi yöntemleri ile saçlarınızı en iyi versiyonuna kavuşturmayı hedefliyoruz.

4 Adımda Başarılı Sonuçlar

Elit Klinik olarak, saç ekimi prosedürlerinin öncesi ve sonrasında yanınızda oluyoruz. 12 aylık gözlem süreciyle bireysel danışmanlık hizmeti sunarak kişiye özel doğal saç ekimi sonuçları elde etmeniz için aşağıdaki adımları takip ediyoruz:

1: Saç Ekimi Öncesi

Saç ekimi işlemine hazırlık aşamasında, saç derinizi NEO FUE seti ile güçlendiriyoruz. Uzmanlarımız tarafından kliniğimize özel olarak geliştirilen bu teknik, saç derinizi ekim işlemine hazırlanmasına ve saç köklerini güçlendirmeye yönelik atılan ilk adımdır.

2: Odağımız Greftler

Elit Klinik’te saç ekimi prosedürlerini yaygın olarak FUE tekniğini kullanarak gerçekleştiriyoruz. Yüksek hassasiyet sağlayan bir mikromotor kullanılarak gevşetilen saç kökleri gevşetilir, FUE tekniği ile greftler donör bölgeden çıkarılır böylece donör bölge korunarak işlem sonrası iz kalmaz.

3: Saç Köklerinin Zenginleştirilmesi

Alınan greftler, biotin açısından zengin bir çözelti içinde bekletilir. Bu sayede saç kökleriniz canlılığını korur ve saç ekimi için en uygun şekilde hazırlanır.

4: Doğru Saç Ekim Tekniği

Donör bölgeden alınan saç greftlerinizin yerleştirilmesi için size en uygun saç ekimi tekniği seçilir. Bu seçim, kişisel ihtiyaçlarınıza ve analizimize dayanarak yapılır.

Sağlıkla Sürdürülen İmaj
Saçlarınızı geri kazanmaya dair attığınız ilk adım, sağlıkla geri kazandığınız kalıcı imajınızın başlangıcıdır.

Saç ekimi alanında sunduğumuz kusursuz klinik deneyimiyle kazançlarınız şunlardır:

  • Son teknoloji teknik ve ekipman desteği
  • Ultra lüks odalarda konaklama imkanı
  • Özel NEO FUE tekniği
  • Özel bakım ürünleri ve serumlar
  • Saç ekimi sonrası 12 aylık gözlem süreci
  • Kişiye özel hasta danışmanlığı
  • 7/24 müşteri hizmetleri
Saç ekimi işlemi için uygun muyum?

Elit Klinik’te saç ekimi işlemi için uygun olup olmadığınızı belirlemek kişisel bir danışma yapılmalıdır. Uzmanlarımız, sağlığınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun bir tedavi planı oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Kaç greft ihtiyacım olacak?

Yapılacak prosedür kel alanların boyutuna bağlı olarak değişebilir. Başarılı saç ekimi sonrası dönemde, genellikle 5000 greft saç ekimi tercih edildiği görülmüştür.

Saç analizi ile kaç greft ihtiyacınız olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

Saç ekimi çok acıyor mu?

Elit Klinik’te gerçekleştirilen saç ekimi işlemleri, modern teknikler ve lokal anestezi kullanılarak genellikle ağrısız olarak gerçekleştirilir.

Uzman ekibimiz, hastaların işlem öncesinde ve sonrasında rahat ve ağrısız bir deneyim yaşamalarını sağlamak için gerekli tüm tedbirleri alır.

Sac Ekimi

Hemen Randevu Oluşturun, Size En Kısa Sürede Ulaşalım

Hızlı Randevu

Privacy Policy
Privacy Policy
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden