Üroloji

Kaliteli Hizmet ve Uzman Bakım

Elit Klinik’te, alanında uzman üroloji doktorlarımız tarafından tanı konulan hastalıklar, en iyi medikal ve modern ekipmanlar ile başarılı bir şekilde tedavi edilebilmektedir.
Kurumumuzda ürolojinin tüm alt branşları ile ilgilenen konularında yüksek tecrübeli uzman hekimlerimiz bulunurken, tüm alt branşları ve şekil bozuklukları sorunları için estetik de yapılmaktadır.

Üroloji Nedir?

Üroloji, erkek ve kadın idrar yollarının (böbrekler, üreterler, mesane ve üretra) hastalıklarıyla ve erkeklerin üreme organlarını kapsayan sağlık hizmetlerinin bir parçasıdır.

Bu branş sistemlere ait hastalıkların tanısı, medikal ve cerrahi tedavisi ile ilgilenir. Erkeklerde üreme ve boşaltım sistemini, kadınlarda ise daha çok boşaltım sistemi hastalıklarını ele almaktadır.

Ürolojik sorunların belirtileri Nelerdir?

  • İdrar zorluğu, İdrar yaparken ağrı veya yanma
  • İdrar kan veya akıntı
  • Ateş
  • Titreme, Bel ağrısı
  • Genitallerde ağrı

Elit Klinik’te Üroloji

Elit Klinik, güncel üroloji hizmetleri ve hasta odaklı yaklaşımıyla her bir hastasına etkili ve özenli sağlık hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Sağlığınızı önemsiyor ve uzmanlarımızın size yardımcı olmasını istiyorsanız, hemen bir randevu alarak Elit Klinik’te sağlıklı bir başlangıca adım atabilirsiniz.

uroloji

Hemen Randevu Oluşturun, Size En Kısa Sürede Ulaşalım

Hızlı Randevu

Privacy Policy
Untitled
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden