Diş Estetiği

Diş Estetiği

Elit Klinik, diş estetiği alanında sağlık ve estetiği tek bir komplekste birleştirerek hizmet veren, kusursuz bir gülüşü hedefleyenler için doğru adrestir. Sağlığa verdiği önem ve estetikteki öncü yaklaşımıyla Elit Klinik, her hastasına sağlıklı ve göz alıcı bir gülüş kazandırma misyonunu taşır.
Vadi İstanbul’da uluslararası düzeyde hizmet veren Elit Klinik, uzman doktor kadrosu ve modern teknolojiyle desteklenen hizmetleriyle hastalarına güvenilir, kalıcı ve estetik açıdan tatmin edici çözümler sunmaktadır.

Diş İmplantı

Elit Klinik, sunduğu diş implantı hizmetleri ile eksik diş sorunlarına 7-14 gün gibi kısa bir süre içinde kalıcı çözümler sunar. Kalıcılık ve kusursuzluk misyonuyla gerçekleştirilen diş implantları ile uzun vadeli dayanıklılık ve doğal bir görünüme kavuşacaksınız.
Immediate, All-on-4, All-on-6, tam veya parsiyel gibi çeşitli diş implantları arasından sizin için en uygunu seçilecektir. Biyouyumlu malzemeden üretilmiş yapıları sayesinde yeni diş implantlarınız, doğal damak dokunuza mükemmel bir şekilde uyum sağlayarak 25 yılı aşkın bir süre boyunca size eşlik edecektir.

Diş Kaplama

20.000’den fazla hastanın memnuniyetle yeni gülümsemelerine kavuştuğu kliniğimizde, siz de hayatınızda köklü bir değişime imza atabilirsiniz. Elit Klinik’in diş kaplamaları, biyouyumlu ve kaliteli olmaları sebebiyle gülümsemede kalıcılık arayanlar için en ideal seçenektir.
Bilimsel metodoloji ile uygulanan son teknoloji kaplamalar, uzun ömürlü sonuçları garanti altına alır. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan diş kaplamaları, uzun vadeli bir çözüm sunarak doğal ve etkileyici bir şeffaflık sağlar.

Diş Beyazlatma

Tertemiz ve bembeyaz dişlerle gülümsemede kusursuzluğu hedeflediğimiz profesyonel diş beyazlatma işlemlerinde amacımız, sizi gülümsemenizle barıştırıp imajınıza estetik bir görüntü kazandırmak. Diş beyazlatma işlemlerinde uyguladığımız yenilikçi tekniklerle yeni ve sağlıklı gülümsemeniz, 24 saatten daha kısa sürede sizinle.
20.000’den fazla kişinin yeni gülümsemesine evet dediği Elit Klinik’te, 26 farklı doğal diş rengi arasından sizin için en uygunu olanı uzman diş hekimlerimizle birlikte belirleyebilir, ışıltılı gülümsemenizin keyfini çıkarmaya bugün başlayabilirsiniz.

Dental Protezler

Elit Klinik; diş implantları, kaplamalar ve tam protez konularında sunduğu hızlı, etkili ve kaliteli tedavi yöntemleri ile ön plana çıkmaktadır. Dental protez tedavileri kalıcılığı ve fonksiyonelliği garantilerken son teknoloji malzemelerle gerçekleştirilen kaplamalarımız hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır.
Tam veya parsiyel protez ihtiyaçlarınız, Elit Klinik’in 7 günden daha kısa sürede gerçekleştirdiği dental protez işlemleriyle çözümlenerek çiğneme, konuşma ve gülümsemede özgürlüğü deneyimlemenize fırsat sunmaktadır.

Diş Cerrahisi Endodonti

Elit Klinik diş cerrahisi, dişlerin çeşitli tedavi yöntemleri ile sağlıklarını geri kazanmayı amaçlayan bir dental alanıdır. Endodonti; dişin pulpası, kök ve çevresindeki dokuların sağlığını koruma, tedavi ve restore etme süreçlerini içerir.
Diş estetiği kliniğimizde endodontik tedaviler genellikle amalgam dolgu, kompozit dolgu, inlay/önley dolgu ve kanal tedavisi gibi hizmetleri kapsar. Diş cerrahisi endodonti alanında uzmanlaşmış diş hekimlerimiz, hastaların diş sağlıklarını optimal düzeyde sürdürmelerine yardımcı olmak için kişiselleştirilmiş ve yenilikçi tedavi seçenekleri sunar.

Diş Temizliği

Kağıthane İstanbul’da diş temizliği için Elit Klinik’i tercih etmek, tek seansta tartar ve sararmış dişlerden kurtulmanın en etkili yoludur. Kliniğimiz, uzman diş hekimleri ve modern ekipmanları sayesinde kısa sürede acısız bir işlemle diş temizliği hizmetini gerçekleştirir.
Elit Klinik’te diş temizliği tedavisi, ağız sağlığınızı ön planda tutan kapsamlı bir muayene ile başlar. Uzman doktorlar tarafından yapılan bu muayene sonucunda ihtiyaca yönelik tedaviler belirlenerek diş temizliği işlemi uygulanır. Elit Klinik, sağlıklı ve estetik dişlere kavuşmak isteyenlere kalıcı bir çözüm sunar.

dis-estetigi

Hemen Randevu Oluşturun, Size En Kısa Sürede Ulaşalım

Hızlı Randevu

Privacy Policy
Privacy Policy
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden
Hidden