Kalite Politikamız

Vizyonumuz

Türkiye ve dünya genelinde sağlık alanında verdiğimiz hizmetlerin üstün kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirmek ve onları sürekli olarak yükselterek sağlık ve estetik odaklı uzmanlık sunan kliniğimizi bir referans merkezi haline dönüştürmek.

Misyonumuz

Sağlık ve estetiği tek bir komplekste birleştirerek alanlarının en iyisi olan uzman hekimlerle tanı ve tedavi yaklaşımlarımızda en son teknolojiyi kullanarak yurt içi ve yurt dışından gelen hastalara en kaliteli ve en güvenilir sağlık hizmetini sunmak.

Değerlerimiz

Saygı: Çeşitli dil,din,ırk ve cinsiyet mensubu bireylerin olası hassiyetlerini göz önünde bulundurarak her danışana özel, kibar ve hoşgörülü davranırız.

Anlayış: Hastalar ve aileleri ile bireysel etkileşimde bulunurken empati gösteririz.

Güven: Ahlaki ilkeleri gözeterek yürüttüğümüz güven odaklı yaklaşımımızla danışanlarımızın sağlığına öncelik veririz.

Mükemmellik: Mümkün olan en yüksek sağlık standartlarını benimseyerek, gerekli hizmetleri kusursuz bir doğrulukla sunarız.

İnovasyon: Halihazırda yaratıcı olan yaklaşımımızı yeni bir seviyeye taşıyarak en yeni teknoloji araçlarını ekibimizin benzersiz fikirleriyle birlikte kullanarak alınan hizmette en yüksek memnuniyeti sağlama güvencesi veririz.

Kalite Politikamız

Kalite politikamızın ilk ve değiştirilemez unsuru “Her koşul altında hasta memnuniyeti önceliğimizdir.” ilkesidir. Teşhis ve tedavi hizmetinde benimsediğimiz öz ve doğruluk yasası doğrultusunda uluslararası arenada bir referans merkez olmak asıl hedefimizdir. Hasta ve hasta yakınlarından gelen önerileri dikkate alarak kliniğimizde yürüttüğümüz sürekli iyileştirme çalışmalarını bir fırsat olarak değerlendiririz. Çalışanlarımızın eğitim ve gelişim ihtiyaçlarını takip ederek, ekibimizin kliniğimize olan bağlılığını ve memnuniyetini üst seviyeye çıkararak onların bireysel gelişimlerini önemseriz. Ülke mevzuatlarına ve uluslararası standartlara uygun olarak yürüttüğümüz tüm hizmetlerimizde “Sağlıkta Estetik, Estetikte Sağlık” mottosuyla yola çıkarak, önceliğimizi sağlığınıza konumlarız.