Diş İmplantı

İstanbul Kağıthane’de kapladığı 18.000 m² kapalı alanıyla dünyanın en büyük ilk estetik ve tıp merkezi olan Elit Klinik, hedefini sağlıkla gelen estetiğe konumlamıştır. Ağız ve diş sağlığınıza verdiğimiz değerle gerçekleştirdiğimiz diş estetiği işlemlerinde amacımız, sizi kusursuzluğu ile öne çıkan sağlıklı bir gülümsemeye kavuşturmak.

Elit Klinik’te yaptıracağınız modern diş implantı tedavileriyle dişlerinizdeki fonksiyonel ve estetik kusurları giderebilir, 7-14 gün gibi kısa bir sürede tamamlanabilen yenilikçi implant tedavileri ile kalıcılığı ömür boyu sürecek sağlam dişlerinize bugün sahip olabilirsiniz.

Hızlı Randevu

Diş İmplantı Nedir? 

Diş implantı tedavisi, diş kaybı yaşayan bireyler arasında sıklıkla tercih edilen kalıcı bir diş tedavisi yöntemidir. İmplantlar, kaybedilmiş veya çekilmiş dişlerin yerini tamamlamak  amacıyla çene kemiğine yerleştirilen diş kökleridir.

Diş İmplantı Nasıl Yapılıyor? 

Diş implantları Elit Klinik’te genellikle zirkonyum veya E-max ile tamamlanmaktadır. Çene kemiğine yerleştirilen kökler kemikle bütünleşerek sağlam bir temel oluşturulur. Diş implantları, protez dişlerin, köprülerin veya tek bir dişin sabit bir şekilde tutulmasını sağlar.

Herkes Diş İmplantı Yaptırabilir  Mi?

Diş implantları, diş eksikliğine sağlam bir çözüm sunarak estetik ve fonksiyonel kayıpları telafi etmeye yardımcı olmaktadır. Yapacağınız ücretsiz bir görüşmeyle doktorlarımızla konuşabilir, diş implantı yaptırmaya uygun olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

 

4 Adımda İmplant Diş Modelleri

Diş implantı tedavisinin ilk seansında diş implantlarınızın ve geçici diş protezlerinin hazırlandığı, sonraki aşamasında iyileşmenin tamamlandığı 3 aydan sonra diş kuronlarının yerleştirilmesi ile tamamlanabilen yalnızca 2 seans süren bir işlemdir.

Kişiselleştirilmiş Tedavi

Uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilecek kapsamlı bir değerlendirme sonunda kişiselleştirilmiş tedavi planınız oluşturulur.

Hazırlık

Elit Klinik’e geldiğinizde ağız sağlığınız kontrol edilir ve diş implantasyonu için hazırlıklara başlanır.

Tek seansta çift verim

Hızlı implantasyon tekniğiyle tek seansta yeni dişler ve geçici kuronlar çeneye yerleştirilir.

Son dokunuşlar

3 aylık iyileşme sürecinden sonra, kalıcı kuronlar çeneye sabitlenir. E-max ve zirkonyumdan üretilmiş diş kaplamalarının kalıcı kuronlar üzerine yerleştirilmesi ile tedavi tamamlanır.

Diş İmplantı İçin Neden Elit Klinik? 

Türkiye’de diş implantı alanında bir lider olan Elit Klinik, kullandığı E-max ve son teknoloji zirkonyum implantlar ve tüm diş tedavilerinde sunduğu 5 yıl garanti ile hizmet veren, 20.000’den fazla gülümsemeye imza atarak sağlıkla gelen estetiği misyonu haline getiren bir sağlık kuruluşudur.

Uzman diş hekimi kadrosuyla her hastamızın bireysel ihtiyaçlarına odaklanarak kişiselleştirilmiş çözümler sunan Elit Klinik, Nobel Biocare markasının malzemelerini kullanarak hastalarına kaliteli, estetik ve uzun ömürlü çözümler sunmayı hedeflemektedir.  Başarısını global anlamda kanıtlamış olan Elit Klinik, sağlığınıza ve gülüşünüze verdiği değerle profesyonel klinik hizmeti vermektedir.

Hızlı Randevu 

Diş İmplantı Sık Sorulan Sorular

 • Diş İmplantı Neden Yapılır? 

  Diş implantı tedavisi kaybedilen dişin yerine titanyum vida üzerine yerleştirilen yapay diş kökleri kullanarak doğal bir gülümseme ve çiğneme fonksiyonu restore etmeyi hedefler.

 • Tek Diş İmplant Yapılır Mı? 

  Elit Klinik’te ister tek diş implant, ister tek diş implant yaptırabilirsiniz. Yalnızca 2 seans süren yenilikçi diş implantı tedavileriyle ağız ve diş sağlığınızı önemsiyoruz.

 • Diş İmplantı Fiyatları Nedir?

  Türkiye’deki diş implantı fiyatları diğer ülkelere kıyasla erişebilirdir. Genel sağlık durumunuz, tedavi edilecek alan, yaşınız vb. Bir dizi faktöre bağlıdır.

 • Ön Diş İmplant Kalıcı Mıdır?

  Diş implantının kalıcılığı, kullanılan malzemenin kalitesine, diş hekiminin deneyimine ve kullandığı tekniğe bağlı olarak değişmektedir. Elit Klinik, benimsediği yenilikçi teknikler, deneyimli hekimleri ve kullandığı Nobel Biocare ürünleri ile kaliteli ve uzun ömürlü bir tedavi sunmaktadır. 

 • Diş İmplantı Garantisi Var Mı?

  Elit Klinik, gerçekleştirdiği tüm diş implantı tedavilerinde 5 yıl geçerli bir garanti belgesi vermektedir.

 • Diş İmplantlarının Ömrü Ne Kadar?

  Diş implantı tedavisinden sonra 5 yıl geçerli bir garanti belgesi verilir. Buna ek olarak implant yapıldıktan sonra dişlerinize Elit Klinik hekimlerinin önerdiği yöntemlerle bakım yapmanız ve düzenli kontrole gelmeniz, diş implantının ömrünü artıran faktörlerdendir.