Diş Beyazlatma Tedavisi

İstanbul Kağıthane’de kapladığı 18.000 m² kapalı alanıyla estetik ve tıp merkezi olarak hizmet veren Elit Klinik, ağız ve diş sağlığına verdiği değerle gerçekleştirdiği diş beyazlatma işlemlerinde amacını fonksiyonel ve estetik olarak kusursuz bir gülümseme yaratmaya konumlamıştır.

20.000’den fazla kişiye kazandırdığımız sağlıklı gülümsemenin gururuyla sürdürdüğümüz diş estetiği tedavilerinde, kullandığımız bleaching teknolojisi ile gülüşünüze ışıltısını geri kazandırıyor, yeni gülümsemenizle yenilenen imajınızı destekliyoruz.

Hızlı Randevu

Elit Klinik’te Diş Beyazlatma Tedavisi

Diş Beyazlatma Nasıl Yapılır? 

Diş beyazlatma, dişlerin renk tonunu açmak ve lekeleri gidermek amacıyla uygulanan kozmetik bir dental prosedürdür. Bu işlem, Elit Klinik’e özel diş beyazlatma teknolojileri ve teknikleri kullanılarak gerçekleştirilir.

Diş Beyazlatma Çeşitleri Nelerdir?

Elit Klinik’te uygulanan diş beyazlatma yöntemleri arasında ofis tipi beyazlatma ve lazerle diş beyazlatma gibi teknikler bulunmaktadır.

Elit Klinik Diş Beyazlatma

Herkes Diş Beyazlatma İşlemi Yaptırabilir Mi?

Elit Klinik’te, fonksiyonel olarak sağlıklı dişlere sahip fakat estetik iyileştirmeye ihtiyaç duyan herkes, deneyimli diş hekimlerimiz tarafından özel olarak değerlendirilerek diş beyazlatma hizmetlerimizden faydalanabilmektedir.

Elit Klinik Diş Beyazlatma Bleaching Aşamaları

Derece Tercihi

Elit Klinik’te, istediğiniz beyazlık seviyesini göz önünde bulundurarak, uzman diş hekimimizle birlikte size en uygun bleaching derecesini belirleyebilirsiniz.

Diş Temizliği

Dişlerinizi beyazlatmadan önce arındırmamız şart. Tıbbi ekibimiz dişlerinizi tartar ve tortulardan arındırarak lazerle diş beyazlatma işlemine hazırlar.

Beyaz Bir Gülümseme

Elit Klinik diş beyazlatma prosedürü ofis tipi veya lazer yöntemiyle, kısa bir süre içinde tamamlanır. Hızlı ve etkili bir şekilde uygulanan bu yöntemlerle, gülüşünüzdeki değişimi dakikalar içinde fark edebilirsiniz.

 Elit Klinik Lazerle Diş Beyazlatma

Elit Klinik uyguladığı yenilikçi lazer teknolojilerini diş beyazlatma işlemlerinde kullanmasıyla öne çıkar. Size en uygun diş beyazlatma seviyesini belirleyerek hayalinizdeki gülümsemeye kavuşabilirsiniz. Şeffaf bir beyazlıktan doğal görünümlü beyaz diş rengine, kliniğimizde sunulan farklı beyazlatma dereceleri arasından istediğiniz tonda seçim yapabilirsiniz. 

Hızlı Randevu

Diş Beyazlatma Sık Sorulan Sorular

 • Diş Beyazlatma İşlemi Neden Yapılır? 

  Diş beyazlatma işlemleri; yaşlanma, sigara, yiyecek ve içecek tüketimi ya da genetik sebeplerle diş yüzeyinde orta çıkan leke ve sarı görüntünün giderilmesi için gerçekleştirilmektedir.

 • Diş Beyazlatma Ne Kadar Sürer?

  Elit Klinik’te uygulanan ofis tipi veya lazer yöntemi gibi diş beyazlatma prosedürleri genellikle birkaç saat içinde tamamlanmaktadır.

 • Diş Beyazlatma Fiyatları Nedir?

  Diş beyazlatma fiyatı, bireyin diş durumu, tercih edilen beyazlatma yöntemi ve kullanılacak ekipmana bağlı olarak belirlenmektedir. Kalıcı diş beyazlatma fiyatları Elit Klinik’te ulaşılabilir bir fiyatlandırma garantisiyle, kapsamlı ön muayene sonrasında belirlenmektedir.

 • Diş Beyazlatma Kalıcı Mıdır?

  Elit Klinik’te gerçekleştirilen diş beyazlatma işleminin etkisi uzun sürelidir. Diş beyazlatma işleminin kalıcılığını artırmanız için daima ağız ve diş sağlığınıza özen göstermeniz ve uygun bir diş macunu kullanmanız önerilmektedir.

 • Lazerle Diş Beyazlatma Zararlı Mıdır?

  Hayır zararlı değildir. Elit Klinik’te lazerle diş beyazlatma işlemi güvenli bir şekilde uygulanmaktadır. Uzmanlarımız gözlerinizi korumak için özel gözlükler ve diş etleriniz için ise koruyucu bir tabaka kullanmaktadır.

 • Sararmış Dişler Nasıl Beyazlar?

  Elit Klinik’te sararmış dişleri beyazlatmak için uygulanan diş beyazlatma yöntemleri, dişlerin doğal beyazlığını hızlı bir şekilde geri kazandırır. Diş beyazlatma sonrasında, boyalı yiyecek ve içeceklerden kaçınmak ve düzenli ağız bakımına özen göstermek, beyazlığı korumak için etkili adımlardır.